Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Σύμφωνα με την ανακοίνωση του Πρωτοδικείου Μυτιλήνης
Σταυροί για τον συνδυασμό «Δύναμη Ενότητας»
του Στρατή Κύτελη
ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
Καταχωρημένα Τμήματα 119
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 498
2 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΒΛΩΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 316
Γέρας
1 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1.306
2 ) ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307
3 ) ΦΑΪΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 407
4 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.210
Ευεργέτουλα
1 ) ΠΑΤΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 258
2 ) ΣΟΥΛΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169
3 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.187
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 523
2 ) ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ 947
3 ) ΠΛΕΙΑΝΘΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 456
Μυτιλήνης
1 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1.195
2 ) ΒΑΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 907
3 ) ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 763
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑ - ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 789
5 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 782
6 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 231
7 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 379
8 ) ΔΟΛΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 325
9 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 287
10 ) ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 508
11 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 440
12 ) ΚΑΡΑΚΛΑ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 205
13 ) ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.072
14 ) ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 388
15 ) ΚΟΥΝΙΑΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 582
16 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 548
17 ) ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 745
18 ) ΜΗΤΣΕΛΛΗ – ΚΟΥΛΟΥΜΑΡΙΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 330
19 ) ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 758
20 ) ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 353
21 ) ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 509
22 ) ΞΥΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 133
23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 324
24 ) ΣΑΡΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 221
25 ) ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267
26 ) ΣΤΑΜΟΥ- ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 459
27 ) ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ – ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 455
28 ) ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1.007
29 ) ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.152
30 ) ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 790
31 ) ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 865
32 ) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 853
33 ) ΨΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 544
Πλωμαρίου
1 ) ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.245
2 ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 175
3 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΒΑΓΙΡΓΙΤΟΥΔΑ-ΒΕΡΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ 205
4 ) ΜΑΝΕΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 89
5 ) ΜΕΛΙΓΟΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 349
Οι σταυροί για την παράταξη «Αλλάζουμε τον τόπο μας»
του Μιχάλη Μαμάκου
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 143
2 ) ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 146
Γέρας
1 ) ΒΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 199
2 ) ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 256
3 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ - ΚΟΥΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62
4 ) ΠΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68
5 ) ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110
Ευεργέτουλα
1 ) ΔΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109
2 ) ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 155
3 ) ΨΩΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49
2 ) ΚΟΥΤΟΥΓΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154
3 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 119
Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92
2 ) ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ - ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 291
3 ) ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 417
4 ) ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 386
5 ) ΓΕΩΡΓΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35
6 ) ΓΚΙΝΑΪ ΑΟΥΡΕΛΑ του ΛΕΚΕ 32
7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 224
8 ) ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 100
9 ) ΚΕΛΕΜΕΝΙ ΜΠΑΡΙΜΕ του ΑΝΤΡΕΑ 8
10 ) ΚΟΥΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 199
11 ) ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 64
12 ) ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116
13 ) ΜΑΛΑΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 203
14 ) ΜΕΛΙΓΩΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΚΟΝΤΕΛΛΗ 59
15 ) ΜΕΤΑΞΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 130
16 ) ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 152
17 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 151
18 ) ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 255
19 ) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 95
20 ) ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 103
21 ) ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 158
22 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95
23 ) ΤΣΙΝΤΩΤΑ- ΨΩΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 60
24 ) ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104
25 ) ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
26 ) ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 536
Πλωμαρίου
1 ) ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΖΑΝΟΥ 405
2 ) ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 258
3 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 124
4 ) ΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 355
5 ) ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 84
Οι σταυροί για την παράταξη «Με πυξίδα τoν Πολίτη»
της Εριφύλης Χιωτέλλη
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΓΕΡΟΥ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135
2 ) ΜΑΪΣΤΡΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 125
Γέρας
1 ) ΒΑΜΒΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 79
2 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 318
3 ) ΚΟΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80
4 ) ΧΑΤΖΗΡΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ 121
5 ) ΧΙΩΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 99
Ευεργέτουλα
1 ) ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 150
2 ) ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 38
3 ) ΨΥΡΚΑ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 50
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΜΑΡΟΛΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 124
2 ) ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 102
3 ) ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 75
Μυτιλήνης
1 ) ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 115
2 ) ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 417
3 ) ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 234
4 ) ΑΡΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 148
5 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ 103
6 ) ΓΙΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 166
7 ) ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 59
8 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ- ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ 179
9 ) ΖΕΡΒΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70
10 ) ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 330
11 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 122
12 ) ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 192
13 ) ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ 140
14 ) ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 94
15 ) ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72
16 ) ΜΠΑΛΠΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 240
17 ) ΜΠΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
18 ) ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 127
19 ) ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 255
20 ) ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 103
21 ) ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 98
22 ) ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 199
23 ) ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80
24 ) ΡΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 72
25 ) ΣΕΜΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 30
26 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209
27 ) ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 68
28 ) ΤΑΤΑ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 131
29 ) ΤΖΑΝΤΑΛΛΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΟΧΑΜΑΝΤ ΑΛΙ) του ΜΑΧΜΟΥΝΤ 30
30 ) ΤΡΑΚΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 137
31 ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94
32 ) ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 123
Πλωμαρίου
1 ) ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80
2 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77
3 ) ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 111
4 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49
5 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 76
Οι σταυροί για την παράταξη «Λαϊκή Συσπείρωση»
της Νίκης Τσιριγώτη
Αγιάσου
1 ) ΑΪΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 226
2 ) ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 218
Γέρας
1 ) ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 249
2 ) ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 70
3 ) ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 128
4 ) ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 105
5 ) ΧΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173
Ευεργέτουλα
1 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
2 ) ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 80
3 ) ΤΣΟΥΛΕ – ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 68
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΚΟΜΒΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 181
2 ) ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ συζ. ΜΑΡΙΝΟΥ 94
3 ) ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 115
Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΕΡΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
2 ) ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 350
3 ) ΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 65
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΖΩΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 68
5 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 277
6 ) ΓΚΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
7 ) ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 178
8 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 197
9 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 69
10 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 288
11 ) ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120
12 ) ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
13 ) ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 251
14 ) ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106
15 ) ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
16 ) ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 39
17 ) ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
18 ) ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 38
19 ) ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ 39
20 ) ΝΙΚΗΤΑ - ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ ΤΡΙΑΔΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 31
21 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΟΜΝΑ 55
22 ) ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80
23 ) ΠΕΤΡΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 48
24 ) ΣΟΥΛΟΥΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 46
25 ) ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
26 ) ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 64
27 ) ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ 106
28 ) ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 96
29 ) ΦΙΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 28
30 ) ΧΑΣΕΜ ΣΕΡΙΧΑΝ του ΤΑΧΑ 29
31 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 176
32 ) ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
33 ) ΨΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΜΕΝΕΛΑΟΥ 51
Πλωμαρίου
1 ) ΒΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ 62
2 ) ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 34
3 ) ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
4 ) ΠΡΩΤΟΓΗΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
5 ) ΡΑΦΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 51
Οι σταυροί για την παράταξη «Επανεκκίνηση»
του Κώστα Αστυρακάκη
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ – ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89
2 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73
Γέρας
1 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 117
2 ) ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
3 ) ΠΡΩΤΟΥΛΗ - ΒΟΥΣΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 128
4 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ - ΠΛΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52
5 ) ΤΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 40
Ευεργέτουλα
1 ) ΔΑΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40
2 ) ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 95
3 ) ΨΩΜΑΣ-ΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 111
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50
2 ) ΣΟΥΒΛΕΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 33
3 ) ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 75
Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49
2 ) ΒΑΛΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31
3 ) ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 144
4 ) ΒΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 47
5 ) ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 50
6 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 260
7 ) ΖΟΥΜΠΡΙΤΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΙΒΑΝ 24
8 ) ΘΩΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 80
9 ) ΙΩΣΗΦΕΛΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121
10 ) ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 57
11 ) ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50
12 ) ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 875
13 ) ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΣΣΥ) του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 94
14 ) ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78
15 ) ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ – ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΜΑΛΑΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
16 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΛΑΒΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42
17 ) ΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΝΤΙΑΝ 14
18 ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15
19 ) ΜΠΑΓΙΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΠΑΝΤΕΛΗ 42
20 ) ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78
21 ) ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 98
22 ) ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 49
23 ) ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 30
24 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 225
25 ) ΣΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 36
26 ) ΣΦΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
27 ) ΤΖΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΛΙΟΥ 39
28 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 79
29 ) ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73
30 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56
31 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41
32 ) ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 228
Πλωμαρίου
1 ) ΓΑΪΤΑΝΗ – ΜΑΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
2 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 100
3 ) ΣΩΤΗΡΧΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΡΧΟΝΤΕΛΛΗ 62
4 ) ΤΑΜΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49
5 ) ΨΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41
Οι σταυροί για την παράταξη «Η Λέσβος όπως της αξίζει»
του Παναγιώτη Ζαφειρίου
Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου
1 ) ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 49
2 ) ΛΑΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 62
Γέρας
1 ) ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 132
2 ) ΑΝΤΩΝΑΚΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111
3 ) ΖΑΡΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 90
4 ) ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 81
5 ) ΣΟΥΓΛΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 72
Ευεργέτουλα
1 ) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΤΕΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130
2 ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122
3 ) ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 35
Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΓΙΑΡΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153
2 ) ΚΟΥΚΕΛΛΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54
3 ) ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97
Μυτιλήνης
1 ) ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 70
2 ) ΒΟΥΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 163
3 ) ΒΡΑΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 322
4 ) ΓΡΥΠΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15
5 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 68
6 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 278
7 ) ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
8 ) ΚΑΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 51
9 ) ΚΑΡΑΜΠΕΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118
10 ) ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147
11 ) ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62
12 ) ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ 94
13 ) ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 111
14 ) ΛΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 188
15 ) ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 79
16 ) ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 165
17 ) ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 53
18 ) ΝΤΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
19 ) ΡΕΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΤΡΩΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 32
20 ) ΣΙΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67
21 ) ΣΠΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87
22 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 40
23 ) ΣΧΑΛΛΙΓ ΜΑΡΙΟΛΕΝ-ΑΝΡΙΕΤΤΑ του ΡΟΥΛΟΦ 26
24 ) ΤΑΤΑ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22
25 ) ΤΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 42
26 ) ΦΙΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67
27 ) ΧΛΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 143
28 ) ΨΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53
Πλωμαρίου
1 ) ΚΑΜΠΑΝΙ ΝΕΝΤΑ του ΜΩΧΑΜΕΤ-ΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 23
2 ) ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΡΧΟΝΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55
3 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 87