FOLLOW US

Παιδεία

Κάλπες στην ΕΛΜΕ- Όλοι οι υποψήφιοι

Την Τρίτη 9/Μαίου στις 9π.μ.,στην αίθουσα εκδηλώσεων του Πειραματικού Λυκείου Μυτιλήνης, πραγματοποιείται  η Τακτική Γενική Εκλογοαπολογιστική Συνέλευση της  ΕΛΜΕ  Λέσβου. Στη συνέχεια θα ξεκινήσουν  οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου, των αντιπροσώπων της ΑΔΕΔΥ και των εκπροσώπων στο συνέδριο της ΟΛΜΕ (12-6μ.μ.).

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Δ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

 

Υποψήφιοι για ΔΣ

 

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου

Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου

Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα

Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού

Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος

Κογκορόζη Μαρία της Ελευθερίας

Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου

Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου

Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη

 

Υποψήφιοι για Εποπτικό Συμβούλιο

 

Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Δ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

 

Υποψήφιοι για το συνέδριο της ΟΛΜΕ

 

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου

Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου

Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα

Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού

Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος

Κογκορόζη Μαρία της Ελευθερίας

Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου

Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου

Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου

Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη

 

 

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ Δ.Ε. ΛΕΣΒΟΥ

 

Υποψήφιοι για τη ΓΣ του ν.τ. της ΑΔΕΔΥ

 

Αλχατζίδου Ανδρομάχη του Γεωργίου

Γεωργοκώστα Σοφία του Χρήστου

Γκίκα Ευφημία (Έφη) του Λεωνίδα

Γκουλιούμη Ζακελίνα του Στυλιανού

Καλύβα Άννα του Ευαγγέλου-Σπυρίδωνος

Κρητικός Παναγιώτης του Νικολάου

Ντουράκης Κωνσταντίνος του Στεργίου

Σπανός Γεώργιος του Θεοδώρου

Τσιρεπλής Ιγνάτιος (Τάκης) του Παναγιώτη

 

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΕΛΜΕ ΛΕΣΒΟΥ

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)

ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)

ΓΟΝΙΔΕΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙNΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΠΕ17.02)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ(ΠΕ06)

ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01)

ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02)

ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ20)

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)

ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)

ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΟΛΜΕ

 

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)

ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΠΕ06)

ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01)

ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)

ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)

ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)

 

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ

ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΔΕΔΥ

 

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΠΕ04.05)

ΒΕΝΕΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (ΠΕ17.01)

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ04.01)

ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ (ΠΕ06)

ΚΑΡΑΜΣΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΛΟΓΗ (ΠΕ04.01) ΚΗΡΥΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΠΕ02)

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΠΕ02)

ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΠΕ06)

ΣΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΠΕ03)

 

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Αριστερή Ενότητα (Υποψήφιος μόνο την ΟΛΜΕ)

Ψάλτου Ευστράτιος (Στρατής) του Ευαγγέλου

 

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                               

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                          

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                      

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ                                                                    

ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ) του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ       

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ                                         

ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                   

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                             

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ 18ο ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΟΛΜΕ

ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ     

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ

ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ)  του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ

ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ 

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                        

 

 

 

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΟΜ.ΤΜΗΜΑ ΑΔΕΔΥ

ΒΕΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ

ΜΑΤΟΣΣΙΑΝ ΑΛΜΠΕΡ ΝΤΙΚΡ(ΝΤΙΚΡΑΝ) του ΑΡΑ ΡΟΜΕΡ 

ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ      

ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ   του ΑΝΔΡΕΑ       

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΔΑΚΕ Καθηγητών Λέσβου

 Δ.Σ. της ΕΛΜΕ

Αλεξιάδης Ευάγγελος του Στυλιανού του ΕΠΑΛ Καλλονής

Αμπουλού Ειρήνη του Εμμανουήλ του 5ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Βαμβακίτου Σταυρούλα του Μιχαήλ του 4ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Βαρελτζής Απόστολος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Καλλονής

Βρικέλλης Παναγιώτης του Νικόλαος του ΕΠΑΛ Καλλονής

Γιαννίκος Παναγιώτης του Ευστρατίου του 5ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Γρίβα Βιργινία του Ελευθερίου του Γυμνάσιο Άγρας

Γριππιώτη Μαριάνθη του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Δήσσος Μιχαήλ Άνθιμος του Ευστρατίου του Μουσικού Γυμνασίου

Ζορμπάς Παναγιώτης του Προκοπίου του ΓΕΛ Γέρας

Ιωάννου Ιωάννης του Κωνσταντίνου του 1ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Κατσαρός Κωνσταντίνος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Παμφίλων

Κορολόγου Ευγενία του Κωνσταντίνου του 4ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κουτσαντώνης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου του 1ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κρητικόγλου Σταμάτιος του Γεωργίου του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Μουρουγιάννης Χριστόφορος του Ιωάννη του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Νικολαΐδου Φεβρωνία του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Στρατάκης Μιχαήλ του Γεωργίου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Τριανταφυλλίδου Φωτεινή του Τριαντάφυλλου της ΔΔΕ Λέσβου

Χαλδεάκης Χρήστος του Δημητρίου του ΓΕΛ Πέτρας

Χατζηκύρκος Γιώργος του Παντελή του Γυμνασίου Πέτρας

 

Εποπτικό Συμβούλιο

 

Γιαννάκα Στέλα του Ευαγγέλου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

 

ΔΑΚΕ Καθηγητών Λέσβου

Aντιπρόσωποι στο 18ο συνέδριο της ΟΛΜΕ

Αλεξιάδης Ευάγγελος του Στυλιανού του ΕΠΑΛ Καλλονής

Αμπουλού Ειρήνη του Εμμανουήλ του 5ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Βαμβακίτου Σταυρούλα του Μιχαήλ του 4ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Βαρελτζής Απόστολος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Καλλονής

Βρικέλλης Παναγιώτης του Νικόλαος του ΕΠΑΛ Καλλονής

Γιαννίκος Παναγιώτης του Ευστρατίου του 5ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Γρίβα Βιργινία του Ελευθερίου του Γυμνάσιο Άγρας

Γριππιώτη Μαριάνθη του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Δήσσος Μιχαήλ Άνθιμος του Ευστρατίου του Μουσικού Γυμνασίου

Ζορμπάς Παναγιώτης του Προκοπίου του ΓΕΛ Γέρας

Ιωάννου Ιωάννης του Κωνσταντίνου του 1ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Κατσαρός Κωνσταντίνος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Παμφίλων

Κορολόγου Ευγενία του Κωνσταντίνου του 4ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κουτσαντώνης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου του 1ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κρητικόγλου Σταμάτιος του Γεωργίου του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Μουρουγιάννης Χριστόφορος του Ιωάννη του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Νικολαΐδου Φεβρωνία του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Στρατάκης Μιχαήλ του Γεωργίου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Τριανταφυλλίδου Φωτεινή του Τριαντάφυλλου της ΔΔΕ Λέσβου

Χαλδεάκης Χρήστος του Δημητρίου του ΓΕΛ Πέτρας

Χατζηκύρκος Γιώργος του Παντελή του Γυμνασίου Πέτρας

 

ΔΑΚΕ Καθηγητών Λέσβου

Αντιπρόσωποι στην Γ.Σ. του Νομ. Τμήματος της  ΑΔΕΔΥ

 

Αλεξιάδης Ευάγγελος του Στυλιανού του ΕΠΑΛ Καλλονής

Αμπουλού Ειρήνη του Εμμανουήλ του 5ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Βαμβακίτου Σταυρούλα του Μιχαήλ του 4ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Βαρελτζής Απόστολος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Καλλονής

Βρικέλλης Παναγιώτης του Νικόλαος του ΕΠΑΛ Καλλονής

Γιαννίκος Παναγιώτης του Ευστρατίου του 5ου ΓΕΛ Μυτιλήνης

Γρίβα Βιργινία του Ελευθερίου του Γυμνάσιο Άγρας

Γριππιώτη Μαριάνθη του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Δήσσος Μιχαήλ Άνθιμος του Ευστρατίου του Μουσικού Γυμνασίου

Ζορμπάς Παναγιώτης του Προκοπίου του ΓΕΛ Γέρας

Ιωάννου Ιωάννης του Κωνσταντίνου του 1ου ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Κατσαρός Κωνσταντίνος του Ευστρατίου του ΓΕΛ Παμφίλων

Κορολόγου Ευγενία του Κωνσταντίνου του 4ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κουτσαντώνης Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου του 1ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Κρητικόγλου Σταμάτιος του Γεωργίου του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Μουρουγιάννης Χριστόφορος του Ιωάννη του Εσπ. ΕΠΑΛ Μυτιλήνης

Νικολαΐδου Φεβρωνία του Κωνσταντίνου του ΕΠΑΛ Πλωμαρίου

Στρατάκης Μιχαήλ του Γεωργίου του 3ου Γυμνασίου Μυτιλήνης

Τριανταφυλλίδου Φωτεινή του Τριαντάφυλλου της ΔΔΕ Λέσβου

Χαλδεάκης Χρήστος του Δημητρίου του ΓΕΛ Πέτρας

Χατζηκύρκος Γιώργος του Παντελή του Γυμνασίου Πέτρας

ΣΧΕΤΙΚΑ ΆΡΘΡΑ
Τελευταία τροποποίηση Τετάρτη, 03 Μαΐου 2017 16:07
FOLLOW US
Copyright © 2017 EmprosNet.gr
Εμπρος Ημερήσια Εφημερίδα Νομού Λέσβου - Καρά Τεπέ - Mυτιλήνη - 81100
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Top