FOLLOW US

Πολιτική

«Λαϊκή Συσπείρωση» Δήμου Λέσβου

Νίκη Τσιριγώτη, υποψήφια δήμαρχος Λέσβου

Νίκη Τσιριγώτη, υποψήφια δήμαρχος Λέσβου

Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
Εκλογική περιφέρεια Αγίας Παρασκευής: Ευστράτιος Γιακαλής, Μαρία Κομνηνάκα, Ελένη Παπαϊωάννου - Πανούσου
Εκλογική περιφέρεια Αγιάσου: Μιχαήλ Δελόγκος, Γρηγόριος Καλατζής, Ιωάννης Σκλεπάρης
Εκλογική περιφέρεια Γέρας: Παναγιώτης Ιατρού, Νικόλαος Καλδής, Ευάγγελος Καρωμένος, Κωνσταντίνα Κοτζαδημητρίου, Μαρία Χατζηχρήστου
Εκλογική περιφέρεια Ερεσού - Αντίσσης: Γεώργιος Δουδωνής, Γαβριήλ Καμπάς, Αθανάσιος Καραολάνης, Αντώνιος Κλειδαράς, Αντώνιος Πανταχός, Βασίλειος Ρεπάνης
Εκλογική περιφέρεια Ευεργέτουλα: Νικόλαος Κουτσέλλης, Βασίλειος Σταυρινός, Κωνσταντίνος Σωτήρχος, Δημήτριος Τσουλέ - Τσουλέλλης
Εκλογική περιφέρεια Καλλονής: Αντώνιος Βαξεβάνης, Αναστάσιος Ζουμπουρλής, Γεώργιος Κακαρώνης, Δημήτριος Καραγιάννης, Ιωάννης Καραθανάσης, Σταύρος Μαντατής, Σταύρος Περμάχος, Μενέλαος Χατζηπαντελής
Εκλογική περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής: Γρηγόριος Δεληθεοδώρου, Νικόλαος Σαμιώτης, Καλλιόπη Ταρρού, Χαράλαμπος Χατζηλάμπρου
Εκλογική περιφέρεια Μανταμάδου: Γεώργιος Αντώνογλου, Νικόλαος Παπαϊωάννου, Ελένη Φράγκου
Εκλογική περιφέρεια Μήθυμνας: Νικολέτα Βεμβέτσου, Μαρία Παπουτσή, Δημήτριος Τσεσμετζής
Εκλογική περιφέρεια Μυτιλήνης: Ευστράτιος Αντώνας, Θεόδωρος Ασλανίδης, Λάμπρος - Παναγιώτης Βενετής, Μαρία Βουλβούλη, Αθανάσιος Γαλής, Παρασκευάς - Τζάνος Γωγούσης, Ελένη Δελόγκου, Μαρίνιος Ηλιόπουλος, Ιωάννης Καλογερογιάννης, Γεώργιος Κελεπούρης, Δημήτριος Κλαδίτης, Ευαγγελία Κλειδαρά, Φώτιος Π. Κολαράς, Ευγένιος Κουλαξιζέλης, Μαρία Λυτούδη, Δημήτριος Μακροθανάσης, Μαρία Μπούσγα, Δημήτριος Πατίλας, Βλαδίμηρος Σιαμέτης, Γεώργιος Σκοπελίτης, Ευστράτιος Σκοπελίτης, Αναστασία - Μυρτώ Σκοπελίτου, Μαρία Σουλουγάνη, Σταυρίτσα Σταθέλλη, Κωνσταντίνος Σταμόπουλος, Στέργιος Τάσιος, Νικόλαος Τσαγκαρέλλης, Ευάγγελος Χριστοδούλου
Εκλογική περιφέρεια Πέτρας: Ευστάθιος Ευσταθίου, Ιγνάτιος Κουλιαδέλλης, Παρασκευάς Μπουδούτσης, Κωνσταντίνος Τσαΐρης
Εκλογική περιφέρεια Πλωμαρίου: Σαράντος Βούρος, Ιωάννης Ζαφειρίου, Ελένη Πούλια, Μαρία Ραφτέλη
Εκλογική περιφέρεια Πολιχνίτου: Βασίλειος Γιαννέλλης, Γεώργιος Ιατρού, Ευάγγελος Παλαιολόγος

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων
Δ.Κ. Αγίας Παρασκευής: Αντώνιος Βαξεβάνης, Μιχαήλ Βουλαδάς, Ευάγγελος Γιαννής, Ευστράτιος Τσουλέλλης
Δ.Κ. Αγιάσου: Ευστράτιος Καμάτσος, Ταξιαρχούλα Καμπιρέλη, Νικόλαος Λαλάς, Ειρήνη Μπαγέλη, Ευτυχία Σουσαμλή, Δημήτριος Στεφανής
Δ.Κ. Ερεσσού: Ελένη Δεληγιάννη, Βασίλειος Ζαζάρας, Δημήτριος Θεοδωρής, Χρυσή Καρακούση, Αναστάσιος Κωνσταντιδέλλης, Γεώργιος Μόσχος
Δ.Κ. Καλλονής: Κυριακή Βαξεβάνη, Μαρία Βαξεβάνη, Βασίλειος Βουδούρης, Νίκη Μυστεγνιώτη, Κωνσταντίνος Ξενιτέλλης, Σοφία Ψαραδέλλη
Δ.Κ. Κεραμίου: Δέσποινα Αράδα, Απόστολος Αφεντούλης, Ταξιάρχης Κοντός, Αναστασία Κοντού, Σταύρος Ντάβαζλης, Κατίνα Χατζόγλου
Δ.Κ. Λουτροπόλεως Θερμής: Αντώνιος Γλεζέλλης, Πέτρος Εφιεντζής, Ευστράτιος Κόμβος, Τριάδα Μανωλιά, Μαριάνθη Χαρατσιάρη
Δ.Κ. Λουτρών: Κωνσταντίνος Γονιδέλλης, Ραλίτσα Καμνορότση, Μαρία Κόκκινου, Αργύριος Λίγκος, Δημήτριος Σαμαρτζής, Γεώργιος Στρούμπος
Δ.Κ. Μανταμάδου: Νικόλαος Αψωκάρδου, Μαρία Γροσομανίδη, Μιχαήλ Ηλίας, Μαυρομάτη Φιλιώ Μαυρομάτη, Μαρία Τζάννου, Στυλιανός Χατζηνικολάου
Δ.Κ. Μηθύμνης: Στυλιανή Γιουρούκη, Αδαμαντία Ισκή, Σταύρος Κοτζαμάνης, Μπορατζής Ιωάννης Μπορατζής, Ευστράτιος Σερέτης
Δ.Κ. Μόριας: Σπυρίδων Δημόπουλος, Φώτιος Γ. Κολαράς, Ευστράτιος Μπαρέκος
Δ.Κ. Μυτιλήνης: Συμεών Αδαμίδης, Ελένη Βουλβούλη, Μαρσέλντ Γιάννο, Μαρία Κατηφόρη, Αναστασία Κομνηνόγλου, Ανδρέας Παλόγου, Παναγιώτης Πατσέλλης, Ιωάννης Σκαλόπουλος, Αθανασία Σούκουλη, Δημήτριος Σταθέλλης, Νικόλαος Τελωνιάτης, Γεώργιος Χριστοδούλου
Δ.Κ. Παλαιόκηπου: Μιχαήλ Αϊβαλιώτης, Γεώργιος Αυγουστίδης, Παναγιώτης Κουκούλης, Βιργινία Παπαδημητρίου - Σκοπελίτη, Κωνσταντίνος Ρούγγος, Ηλίας Σκαρλάτος
Δ.Κ. Παμφίλων: Παναγιώτης Αγγελίνος, Μιχαήλ Βογιατζής, Απόστολος Κατσιάνος - Σαρρής, Νικόλαος Λυκαρδόπουλος, Παπανικολάου Ειρήνη Παπανικολάου, Ελένη Τσάκου
Δ.Κ. Παπάδου: Παρασκευάς Αποστόλου, Μιχαήλ Βασιλείου, Χρήστος Κοκώνης, Μιχαήλ Κουκούλης, Αγησίλαος Κυριάκος, Νικολίνα Μπάστα
Δ.Κ. Πέτρας: Νικόλαος Γρούβας, Γεώργιος Ευσταθίου, Ιωάννης Καραμιχαλάκης, Μαριάνθη Μπουδούτση
Δ.Κ. Πλωμαρίου: Παναγιώτης Ανδρής, Παναγιώτης Γαϊτανής, Σταυρούλα Καραλή, Δούκας Μουτζούρης, Δάφνη Ραφτέλη
Δ.Κ. Πολιχνίτου: Θεοφανώ Αχείμαστου, Μαρία Ιατρού, Παναγιώτης Καραμπάλης, Παναγιώτης Κατρακάζας, Χαλακατέβα Κατσικάτσου
Δ.Κ. Σκοπέλου: Δέσποινα Αρχοντή, Αφαλωνιάτης Γεώργιος Αφαλωνιάτης, Ευστράτιος Γιασσάς, Χρυσάνθη Δελημανώλη, Ελένη Τζανή, Κωνσταντίνος Τουμάνης
Δ.Κ. Ταξιαρχών: Κωνσταντίνος Αντώνας, Ευστράτιος Μακρής, Θεόδωρος Σκοπελίτης

Υποψήφιοι σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων
Τ.Κ. Αγίας Μαρίνας: Άννα Κωνσταντινίδου, Ευγενία Νάσκα, Αριστείδης Πράτσος
Τ.Κ. Άγρας: Δημήτριος Κακαρώνης, Γεώργιος Κιοβρέκης, Δημήτριος Περμάχος, Παναγιώτα Ψύλλου
Τ.Κ. Αλυφαντών: Ελένη Μουφλουζέλλη, Νικόλαος Χατζηγρηγορίου
Τ.Κ. Αμπελικού: Αντώνιος Ευαγγελέλλης
Τ.Κ. Ανεμότιας: Ανδρέας Ατσικπάσης, Γιαπιτζής Αναστάσιος, Ιγνάτιος Καλυδώνης, Ιγνάτιος Λασκαρίδης
Τ.Κ. Αργένου: Γεώργιος Δρακούλης, Ελένη Κουτσουκτώνη
Τ.Κ. Αρίσβης: Ευστράτιος Καραμπέτσος, Μαρία Κεληγιάννη, Στυλιανή Μαστρανεστάση, Ισαβέλλα Σάββα
Τ.Κ. Ασωμάτου: Ευστράτιος Ανδρειαδέλλης, Ιωάννης Δεμερτζής
Τ.Κ. Αφάλωνα: Απόστολος Γιαννάκας, Καλλιόπη Γκιούσα, Ευστράτιος Σαββέλος, Ευστράτιος Χατζηγιαννάκης
Τ.Κ. Βασιλικών: Παναγιώτης Καλατζής, Ιωάννης Κανιαμός, Δήμητρα Κανιαμού
Τ.Κ. Βρίσας: Δημήτριος Γερακέλλης, Χαράλαμπος Ντινενής, Περικλής Πάγκας
Τ.Κ. Δαφίων: Απόστολος Ζόλκου, Μαρία Ζόλκου, Ανδρέας Μόλβαλης, Χριστόφορος Χαματζόλας
Τ.Κ. Ιππείου: Νικόλαος Μυστεγνιώτης, Παναγιώτης Χατζηγιαννάκης, Ζαφείριος Χατζημάγκος
Τ.Κ. Κάπης: Παρασκευάς Αναγνωστιάδης, Αρτεμισία Δαμίγου, Ιωάννης Κεληγιάννης, Χρήστος Ψαραδέλλης
Τ.Κ. Κάτω Τρίτους: Χριστίνα Αβραάμ, Απόστολος Αναγνώστου, Νικόλαος Ορφανός, Μιχαήλ Παντελής
Τ.Κ. Κλειούς: Κώστας Δερβίσης, Παρασκευάς Κλωναρίδης, Χρυσάνθη Κράλλη, Ευστράτιος Χατζηαναγνώστου
Τ.Κ. Λάμπου Μύλων: Αντώνιος Χατζηχρυσάφης
Τ.Κ. Λεπετύμνου: Ευστράτιος Κράλλης
Τ.Κ. Λισβορίου: Νικόλαος Κουλαράς, Ευστράτιος Χαματζόλας
Τ.Κ. Μεσαγρού: Αλίκη Γιαννίκου, Αντώνιος Κέκκος, Ελένη Πρωτούλη, Δήμητρα Ψαρρού
Τ.Κ. Μεσοτόπου: Ρηγούλα Βασίλα, Ιωάννης Ζουμπουνέλλης, Νικόλαος Παπουτσής, Ιγνάτιος Σκομβούλης
Τ.Κ. Μιστεγνών: Δέσποινα Βακάλη, Ευστράτιος Μιχαήλ, Ιωάννα Τσιβγούλη
Τ.Κ. Μυχούς: Βαρβάρα Καραγιάννη, Νικόλαος Χατζηβαγιάννης
Τ.Κ. Νάπης: Ευστράτιος Πατσιλέλλης
Τ.Κ. Νέων Κυδωνιών: Δημήτριος Κορρές, Κωνσταντίνα Τσαγκαρέλλη
Τ.Κ. Παλαιοχωρίου: Ειρήνη Ζορμπά, Εμμανουήλ Μαλαμάς
Τ.Κ. Παναγιούδας: Αναστασία Βελλή, Βικτωρία Λαϊνά, Μαρία Χατζηαποστόλου
Τ.Κ. Παρακοίλων: Δημήτριος Αχλιόπτας, Ελένη Περμάχου
Τ.Κ. Πελόπης: Νίκη Μαστρανεστάση, Γεώργιος Παρρής, Ευστράτιος Πατσής, Δημήτριος Τριανταφύλλου
Τ.Κ. Περάματος: Ιωάννης Κοτζαδημητρίου
Τ.Κ. Πηγής: Γεώργιος Δελάγας, Χρύσα - Ελένη Σιαμέτη
Τ.Κ. Πλακάδου: Γεώργιος Αρχοντής
Τ.Κ. Πλαγιάς: Κωνσταντίνος Αυγουστής, Ειρήνη Βούρου
Τ.Κ. Πύργων Θερμής: Νικόλαος Δελημήτρου - Ζηλέλλης
Τ.Κ. Πτερούντας: Κωνσταντίνος Χασάπης, Ξανθίππη Χουβαρδά
Τ.Κ. Σκαλοχωρίου: Χρήστος Καραγιάννης, Ευαγγελία Κοντού
Τ.Κ. Σταυρού: Γεώργιος Χριστόφας
Τ.Κ. Στύψης: Ζαχαρώ Γιαραμάνη, Κωνσταντίνος Κουτζαμπάσης, Ελευθέριος Μαντάνης
Τ.Κ. Συκαμνιάς: Γεώργιος Ευαγγέλου, Κομνηνός Κλιομιδιώτης, Αθηνά Λόκκεν - Φωτίου, Ευάγγελος Ναρλιώτης - Τσαλίκης
Τ.Κ. Συκούντας: Βασίλειος Αντωνίου, Παναγιώτα Σταυρινού, Προκοπία Τσουλέ - Τσουλέλλη
Τ.Κ. Υψηλομετώπου: Χριστόφας Κουλιαδέλλης
Τ.Κ. Φίλιας: Αθηνά Καραγιάννη, Ιωάννα Κεληγιάννη, Γεώργιος Σιβρής

FOLLOW US
Copyright © 2017 EmprosNet.gr
Εμπρος Ημερήσια Εφημερίδα Νομού Λέσβου - Καρά Τεπέ - Mυτιλήνη - 81100
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Top