FOLLOW US

Δήμος

  • Σύμφωνα με την ανακοίνωση του Πρωτοδικείου Μυτιλήνης
Η σταυροδοσία των συνδυασμών για το δήμο Μυτιλήνης

Σταυροί για τον συνδυασμό «Δύναμη Ενότητας»

του Στρατή Κύτελη

ΔΥΝΑΜΗ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

Καταχωρημένα Τμήματα 119

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου

1 ) ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 498

2 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΒΛΩΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 316

Γέρας

1 ) ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 1.306

2 ) ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 307

3 ) ΦΑΪΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 407

4 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.210

Ευεργέτουλα

1 ) ΠΑΤΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 258

2 ) ΣΟΥΛΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 169

3 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.187

Λουτροπόλεως Θερμής

1 ) ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 523

2 ) ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ 947

3 ) ΠΛΕΙΑΝΘΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 456

Μυτιλήνης

1 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1.195

2 ) ΒΑΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 907

3 ) ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 763

4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑ - ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 789

5 ) ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 782

6 ) ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 231

7 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 379

8 ) ΔΟΛΚΑ ΣΟΦΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 325

9 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ 287

10 ) ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 508

11 ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 440

12 ) ΚΑΡΑΚΛΑ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 205

13 ) ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1.072

14 ) ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 388

15 ) ΚΟΥΝΙΑΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 582

16 ) ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 548

17 ) ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 745

18 ) ΜΗΤΣΕΛΛΗ – ΚΟΥΛΟΥΜΑΡΙΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 330

19 ) ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 758

20 ) ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 353

21 ) ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 509

22 ) ΞΥΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 133

23 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ 324

24 ) ΣΑΡΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 221

25 ) ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267

26 ) ΣΤΑΜΟΥ- ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 459

27 ) ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ – ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ 455

28 ) ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1.007

29 ) ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1.152

30 ) ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ 790

31 ) ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 865

32 ) ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 853

33 ) ΨΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 544

Πλωμαρίου

1 ) ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.245

2 ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 175

3 ) ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΒΑΓΙΡΓΙΤΟΥΔΑ-ΒΕΡΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ 205

4 ) ΜΑΝΕΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 89

5 ) ΜΕΛΙΓΟΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 349

 

Οι σταυροί για την παράταξη «Αλλάζουμε τον τόπο μας»

του Μιχάλη Μαμάκου

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου

1 ) ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 143

2 ) ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΥ 146

Γέρας

1 ) ΒΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 199

2 ) ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 256

3 ) ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ - ΚΟΥΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

4 ) ΠΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 68

5 ) ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110

Ευεργέτουλα

1 ) ΔΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 109

2 ) ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 155

3 ) ΨΩΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 53

Λουτροπόλεως Θερμής

1 ) ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ - ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 49

2 ) ΚΟΥΤΟΥΓΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 154

3 ) ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 119

Μυτιλήνης

1 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 92

2 ) ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ - ΜΗΛΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 291

3 ) ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 417

4 ) ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ 386

5 ) ΓΕΩΡΓΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 35

6 ) ΓΚΙΝΑΪ ΑΟΥΡΕΛΑ του ΛΕΚΕ 32

7 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 224

8 ) ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 100

9 ) ΚΕΛΕΜΕΝΙ ΜΠΑΡΙΜΕ του ΑΝΤΡΕΑ 8

10 ) ΚΟΥΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 199

11 ) ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 64

12 ) ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116

13 ) ΜΑΛΑΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 203

14 ) ΜΕΛΙΓΩΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΚΟΝΤΕΛΛΗ 59

15 ) ΜΕΤΑΞΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 130

16 ) ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 152

17 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 151

18 ) ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 255

19 ) ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 95

20 ) ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 103

21 ) ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 158

22 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 95

23 ) ΤΣΙΝΤΩΤΑ- ΨΩΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 60

24 ) ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 104

25 ) ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70

26 ) ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 536

Πλωμαρίου

1 ) ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ- ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΖΑΝΟΥ 405

2 ) ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 258

3 ) ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 124

4 ) ΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 355

5 ) ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ 84

 

Οι σταυροί για την παράταξη «Με πυξίδα τoν Πολίτη»

της Εριφύλης Χιωτέλλη

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου

1 ) ΓΕΡΟΥ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 135

2 ) ΜΑΪΣΤΡΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 125

Γέρας

1 ) ΒΑΜΒΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 79

2 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 318

3 ) ΚΟΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80

4 ) ΧΑΤΖΗΡΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ 121

5 ) ΧΙΩΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 99

Ευεργέτουλα

1 ) ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 150

2 ) ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΜΙΧΑΗΛ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ 38

3 ) ΨΥΡΚΑ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 50

Λουτροπόλεως Θερμής

1 ) ΜΑΡΟΛΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 124

2 ) ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 102

3 ) ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 75

Μυτιλήνης

1 ) ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 115

2 ) ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 417

3 ) ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 234

4 ) ΑΡΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 148

5 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ 103

6 ) ΓΙΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 166

7 ) ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 59

8 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ- ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ 179

9 ) ΖΕΡΒΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 70

10 ) ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 330

11 ) ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 122

12 ) ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 192

13 ) ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ 140

14 ) ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 94

15 ) ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 72

16 ) ΜΠΑΛΠΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 240

17 ) ΜΠΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47

18 ) ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 127

19 ) ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 255

20 ) ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 103

21 ) ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 98

22 ) ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 199

23 ) ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80

24 ) ΡΟΥΝΗ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 72

25 ) ΣΕΜΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 30

26 ) ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 209

27 ) ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 68

28 ) ΤΑΤΑ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 131

29 ) ΤΖΑΝΤΑΛΛΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΟΧΑΜΑΝΤ ΑΛΙ) του ΜΑΧΜΟΥΝΤ 30

30 ) ΤΡΑΚΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 137

31 ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 94

32 ) ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 123

Πλωμαρίου

1 ) ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 80

2 ) ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 77

3 ) ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 111

4 ) ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49

5 ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 76

 

 

Οι σταυροί για την παράταξη «Λαϊκή Συσπείρωση»

της Νίκης Τσιριγώτη

Αγιάσου
1 ) ΑΪΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 226
2 ) ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 218

Γέρας
1 ) ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 249
2 ) ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 70
3 ) ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 128
4 ) ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 105
5 ) ΧΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 173

Ευεργέτουλα
1 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 101
2 ) ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 80
3 ) ΤΣΟΥΛΕ – ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ 68

Λουτροπόλεως Θερμής
1 ) ΚΟΜΒΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 181
2 ) ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ συζ. ΜΑΡΙΝΟΥ 94
3 ) ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 115

Μυτιλήνης
1 ) ΑΝΕΡΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
2 ) ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 350
3 ) ΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 65
4 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΖΩΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 68
5 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 277
6 ) ΓΚΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 62
7 ) ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 178
8 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 197
9 ) ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 69
10 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 288
11 ) ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 120
12 ) ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
13 ) ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 251
14 ) ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106
15 ) ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227
16 ) ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 39
17 ) ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 88
18 ) ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 38
19 ) ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ 39
20 ) ΝΙΚΗΤΑ - ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ ΤΡΙΑΔΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ 31
21 ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΟΜΝΑ 55
22 ) ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 80
23 ) ΠΕΤΡΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 48
24 ) ΣΟΥΛΟΥΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 46
25 ) ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 85
26 ) ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 64
27 ) ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ 106
28 ) ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ 96
29 ) ΦΙΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 28
30 ) ΧΑΣΕΜ ΣΕΡΙΧΑΝ του ΤΑΧΑ 29
31 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 176
32 ) ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98
33 ) ΨΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ συζ. ΜΕΝΕΛΑΟΥ 51

Πλωμαρίου
1 ) ΒΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ συζ. ΣΑΡΑΝΤΟΥ 62
2 ) ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 34
3 ) ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 29
4 ) ΠΡΩΤΟΓΗΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 97
5 ) ΡΑΦΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 51

 

Οι σταυροί για την παράταξη «Επανεκκίνηση»

του Κώστα Αστυρακάκη

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου

1 ) ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ – ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89

2 ) ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 73

Γέρας

1 ) ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 117

2 ) ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24

3 ) ΠΡΩΤΟΥΛΗ - ΒΟΥΣΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 128

4 ) ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ - ΠΛΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 52

5 ) ΤΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ 40

Ευεργέτουλα

1 ) ΔΑΛΑ ΜΑΡΘΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 40

2 ) ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗ 95

3 ) ΨΩΜΑΣ-ΑΤΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 111

Λουτροπόλεως Θερμής

1 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 50

2 ) ΣΟΥΒΛΕΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 33

3 ) ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 75

Μυτιλήνης

1 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 49

2 ) ΒΑΛΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31

3 ) ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 144

4 ) ΒΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 47

5 ) ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 50

6 ) ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 260

7 ) ΖΟΥΜΠΡΙΤΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΙΒΑΝ 24

8 ) ΘΩΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 80

9 ) ΙΩΣΗΦΕΛΛΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 121

10 ) ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 57

11 ) ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 50

12 ) ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 875

13 ) ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤΕΣΣΥ) του ΛΥΚΟΥΡΓΟΥ 94

14 ) ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 78

15 ) ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ – ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΜΑΛΑΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

16 ) ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΛΑΒΑΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 42

17 ) ΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΡΝΤΙΑΝ 14

18 ) ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15

19 ) ΜΠΑΓΙΑ ΡΑΛΛΟΥ του ΠΑΝΤΕΛΗ 42

20 ) ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78

21 ) ΠΑΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 98

22 ) ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 49

23 ) ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 30

24 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 225

25 ) ΣΥΡΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 36

26 ) ΣΦΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55

27 ) ΤΖΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΣΤΕΛΙΟΥ 39

28 ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 79

29 ) ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 73

30 ) ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 56

31 ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 41

32 ) ΨΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 228

Πλωμαρίου

1 ) ΓΑΪΤΑΝΗ – ΜΑΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49

2 ) ΜΗΛΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 100

3 ) ΣΩΤΗΡΧΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΡΧΟΝΤΕΛΛΗ 62

4 ) ΤΑΜΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49

5 ) ΨΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 41

 

Οι σταυροί για την παράταξη «Η Λέσβος όπως της αξίζει»

του Παναγιώτη Ζαφειρίου

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Αγιάσου

1 ) ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ συζ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 49

2 ) ΛΑΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ 62

Γέρας

1 ) ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 132

2 ) ΑΝΤΩΝΑΚΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 111

3 ) ΖΑΡΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 90

4 ) ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 81

5 ) ΣΟΥΓΛΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 72

Ευεργέτουλα

1 ) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΤΕΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 130

2 ) ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 122

3 ) ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 35

Λουτροπόλεως Θερμής

1 ) ΓΙΑΡΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 153

2 ) ΚΟΥΚΕΛΛΗ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 54

3 ) ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 97

Μυτιλήνης

1 ) ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 70

2 ) ΒΟΥΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 163

3 ) ΒΡΑΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 322

4 ) ΓΡΥΠΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15

5 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 68

6 ) ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 278

7 ) ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20

8 ) ΚΑΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 51

9 ) ΚΑΡΑΜΠΕΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 118

10 ) ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 147

11 ) ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62

12 ) ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ 94

13 ) ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 111

14 ) ΛΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 188

15 ) ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 79

16 ) ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 165

17 ) ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 53

18 ) ΝΤΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34

19 ) ΡΕΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΤΡΩΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 32

20 ) ΣΙΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 67

21 ) ΣΠΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 87

22 ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 40

23 ) ΣΧΑΛΛΙΓ ΜΑΡΙΟΛΕΝ-ΑΝΡΙΕΤΤΑ του ΡΟΥΛΟΦ 26

24 ) ΤΑΤΑ-ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 22

25 ) ΤΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 42

26 ) ΦΙΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67

27 ) ΧΛΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 143

28 ) ΨΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 53

Πλωμαρίου

1 ) ΚΑΜΠΑΝΙ ΝΕΝΤΑ του ΜΩΧΑΜΕΤ-ΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 23

2 ) ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΡΧΟΝΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 55

3 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 87

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΆΡΘΡΑ
Τελευταία τροποποίηση Πέμπτη, 30 Μαΐου 2019 19:25
Ετικέτες
FOLLOW US
Copyright © 2017 EmprosNet.gr
Εμπρος Ημερήσια Εφημερίδα Νομού Λέσβου - Καρά Τεπέ - Mυτιλήνη - 81100
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Top