FOLLOW US

Δήμος

Αυτοί είναι οι υποψήφιοι/-ες στο Δήμο Μυτιλήνης

 

Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

«Επανεκκίνηση»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ-ΚΟΥΤΑΛΕΛΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΠΡΩΤΟΥΛΗ-ΒΟΥΣΒΟΥΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ-ΠΛΟΥΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΤΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΔΑΛΑ ΜΑΡΘΑ

ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ

ΨΩΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΟΥΒΛΕΡΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΨΑΡΑΔΕΛΛΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ)

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΜΕΡΣΑ

ΒΑΛΒΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΒΕΡΒΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΗΣ

ΒΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΓΙΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΖΟΥΜΠΡΙΤΣΚΑ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΘΩΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΙΩΣΗΦΕΛΛΗ ΑΘΗΝΑ

ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΚΑΤΖΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΤΕΣΣΥ

ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΥΤΣΕΛΛΗ-ΤΣΑΟΥΣΕΛΛΗ ΜΑΛΑΜΑ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΛΑΒΑΝΙΑ)

ΛΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΠΑΓΙΑ ΡΑΛΛΟΥ

ΜΠΡΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΕΡΕΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΙΝΑΝΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΥΡΕΛΛΗΣ ΤΑΚΗΣ

ΣΦΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΤΖΑΝΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΑΣΚΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΨΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΓΑΪΤΑΝΗ-ΜΑΜΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΗΛΙΟΥ ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΣΩΤΗΡΧΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ)

ΤΑΜΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΨΑΡΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

 

Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

«Η Λέσβος όπως της αξίζει»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΛΑΛΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΚΕΛΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΖΑΡΓΚΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΟΥΓΛΑΝΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΠΑΤΕΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΓΙΑΡΛΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ (ΜΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΥΚΕΛΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΤΣΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΒΕΡΝΑΔΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΒΟΥΧΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΡΑΝΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΓΡΥΠΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΖΗΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΑΛΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΑΡΑΜΠΕΑΖΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΚΟΝΤΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΕΛΙΣΣΑΙΟΥ

ΚΥΡΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΛΥΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΜΟΛΥΒΙΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΗΝΙΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΡΕΝΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΤΡΩΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ

ΣΙΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΥΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΣΧΑΛΛΙΓ ΜΑΡΙΟΛΕΝ ΑΝΡΙΕΤΤΑ του ΡΟΥΛΟΦ

ΤΑΤΑ ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΤΙΤΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΦΙΚΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΛΙΜΠΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΨΑΝΗ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΚΑΜΠΑΝΙ ΝΕΝΤΑ του ΜΩΧΑΜΕΤ ΑΛΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΑΡΧΟΝΤΕΛΗΣ (ΤΕΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΚΥΤΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

«Δύναμη Ενότητας»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΑΝΕΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΓΕΩΡΓΑΝΤΗ ΒΛΩΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΜΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΦΑΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΠΑΤΣΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΣΥΜΕΩΝ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΔΙΜΠΑΜΠΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΚΟΥΝΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΗ

ΠΛΕΙΑΝΘΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΒΑΛΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑ -ΒΑΣΙΛΟΥΔΗ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΑΓΚΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΟΛΚΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΠΤΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ

ΚΑΡΑΚΛΑ ΡΟΔΑΝΘΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΑΤΣΑΒΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΝΙΑΡΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΝΑΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΜΗΤΣΕΛΛΗ-ΚΟΥΛΟΥΜΑΡΙΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

ΜΠΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΜΠΟΥΡΟΥΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΞΥΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ

ΣΑΡΡΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΣΟΥΛΑΚΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΣΤΑΜΟΥ-ΚΑΡΑΧΑΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΥΝΑΔΙΝΟΥ-ΒΑΣΙΛΑΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΤΣΑΚΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΦΛΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΨΟΥΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΒΑΡΒΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΒΑΓΙΡΓΙΤΟΥΔΑ-ΒΕΡΑ

ΜΑΝΕΤΑ ΔΙΑΜΑΝΤΗ

ΜΕΛΙΓΟΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ

  

Υποψήφιος Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΜΑΜΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

«Αλλάζουμε τον τόπο μας»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΜΑΡΙΓΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΨΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΗΛΙΟΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΒΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΚΙΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΔΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΑΤΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

ΨΩΜΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗ-ΜΟΥΤΑΦΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΓΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΑΝΑΓΝΩΣΤΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΔΡΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΒΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΒΟΥΝΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ

ΓΕΩΡΓΗ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΓΚΙΝΑΪ ΑΟΥΡΕΛΑ του ΛΕΚΕ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΚΑΣΤΡΙΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΕΛΕΜΕΝΙ ΜΠΑΡΙΜΕ του ΑΝΤΡΕΑ

ΚΟΥΤΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΛΑΜΑ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ

ΜΕΛΙΓΩΝΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΚΟΝΤΕΛΛΗ

ΜΕΤΑΞΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΜΟΡΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΤΕΣΤΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΠΡΟΒΑΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

ΣΚΟΥΡΚΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΜΒΑΚΕΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΝΤΩΤΑ-ΨΩΜΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ

ΤΣΟΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΧΟΧΛΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΤΖΑΝΟΥ

ΒΟΥΝΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΜΠΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

ΜΩΡΑΪΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ

 

Υποψήφια Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΝΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

«Λαϊκή Συσπείρωση»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΑΪΒΑΛΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΣΚΛΕΠΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΒΕΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΟΤΖΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ (ΣΤΡΑΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΣΤΑΥΡΙΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΟΥΛΕ-ΤΣΟΥΛΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΚΟΜΒΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΑΡΑΤΣΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΑΝΕΡΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΒΑΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΒΕΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

ΓΙΑΝΝΑΚΑ ΖΩΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΓΚΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΓΟΝΙΔΕΛΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΑΛΟΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΛΑΔΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΛΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΛΥΚΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΑΓΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΜΑΚΡΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΛΑΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΟΡΕΣΤΗ

ΝΙΚΗΤΑ-ΜΟΥΦΛΟΥΖΕΛΛΗ ΤΡΙΑΔΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΤΑΞΙΑΡΧΗ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΟΜΝΑ

ΠΕΡΓΑΜΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΕΤΡΕΝΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΟΥΛΟΥΓΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΣΠΑΝΕΛΛΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΑΣΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΤΗΝΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ

ΤΣΑΓΚΑΡΕΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ

ΦΙΛΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΧΑΣΕΜ ΣΕΡΙΧΑΝ του ΤΑΧΑ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΧΡΥΣΑΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΨΥΛΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΘΕΟΧΑΡΗ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΒΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΓΑΪΤΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ

ΜΙΧΑΛΕΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΠΡΩΤΟΓΗΡΟΣ ΔΟΥΚΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΡΑΦΤΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

Υποψήφια Δήμαρχος του Δήμου Μυτιλήνης

ΧΙΩΤΕΛΛΗ ΕΡΙΦΥΛΗ

«Με πυξίδα τον πολίτη»

Εκλογική Περιφέρεια Αγιάσου

ΓΕΡΟΥ ΘΕΟΦΡΑΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΜΑΪΣΤΡΕΛΛΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Γέρας

ΒΑΜΒΟΥΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ

ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΚΟΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΡΑΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΕΡΜΟΛΑΟΥ

ΧΙΩΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ευεργέτουλα

ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ

ΨΥΡΚΑ ΣΤΑΥΡΙΤΣΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λουτροπόλεως Θερμής

ΜΑΡΟΛΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΜΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΜΠΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Μυτιλήνης

ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΔΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΑΝΙΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΡΑΠΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ

ΓΙΑΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΑΛΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΗΤΡΑΚΑ ΤΑΞΕΙΔΗ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΑΚΙΝΔΥΝΟΥ

ΖΕΡΒΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΥΤΣΟΒΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΥΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΕΑΡΧΟΥ

ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΖΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΠΑΛΠΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΠΑΝΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΠΟΥΛΜΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΜΠΟΥΡΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΜΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΠΕΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΠΑΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ

ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΡΟΥΝΗ ΣΓΟΥΤΣΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ

ΣΕΜΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΣΦΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΤΑΤΑ ΕΡΙΦΥΛΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΤΖΑΝΤΑΛΛΑ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΟΧΑΜΑΝΤ ΆΛΙ) του ΜΑΧΜΟΥΝΤ

ΤΡΑΚΕΛΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πλωμαρίου

ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΛΙΑΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΜΑΛΛΙΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΧΕΤΙΚΑ ΆΡΘΡΑ
Τελευταία τροποποίηση Τετάρτη, 15 Μαΐου 2019 12:04
Ετικέτες
FOLLOW US
Copyright © 2017 EmprosNet.gr
Εμπρος Ημερήσια Εφημερίδα Νομού Λέσβου - Καρά Τεπέ - Mυτιλήνη - 81100
Απαγορεύεται η αναπαραγωγή με οποιονδήποτε τρόπο.
Top